Nekoř 143, 561 63 Nekoř reditelka@skolanekor.cz

Přeplatky stravné školáci

Do konce srpna budeme vracet přeplatky záloh na stravné všem školákům.

 Během prvního pololetí vznikly v důsledku uzavření jídelny v době karantény větší přeplatky na stravném. Proto jsme se rozhodli stravné vyúčtovat k 30.6.2020 nejen páťákům, ale všem žákům naší základní školy. Zjištěné přeplatky vrátím na účet, ze kterého byla placena poslední záloha. Pokud si přejet zaslat přeplatek na jiný účet nebo si ho vyzvednout v hotovosti, dejte prosím vědět nejpozději do 15.8.2020 na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. Autor fotografií Lukáš Žentel
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135
Rychlé odkazy