Nekoř 143, 561 63 Nekoř reditelka@skolanekor.cz

Prázdniny, prázdniny !

To nejzvláštnější pololetí skončilo a jsou tady prázdniny.

Dnes jsme slavnostně zakončili školní rok a popřáli našim páťákům mnoho štěstí v jejich dalších působištích. Slavnostního zakončení se zúčastnil také milí hosté - pan starosta, paní místostarostka a paní účetní za obec Nekoř a také pan farář. Obci děkujeme za dosavadní podporu a všestrannou pomoc, kterou nám obec jako náš zřizovatel poskytovala po celé toto náročné pololetí. Přejeme dětem i učitelům, aby si užili léto a plni energie a v dobrém zdraví se po prázdninách vrátili opět do naší školy. Těšíme se také na naše nové prvňáčky, už teď se na jejich příchod připravujeme.

DSC03314

Krásné prázdniny všem!

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. Autor fotografií Lukáš Žentel
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135
Rychlé odkazy