Zápis do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2020/2021

Podání žádostí: od 6. 4. do 24. 4. 2020

 

Vážení rodiče našich budoucích prvňáčků,

vzhledem k současné situaci a nařízení MŠMT jsme nuceni při zápisu k povinné školní docházce na naší škole vynechat motivační část s účastí Vašich dětí.

Prosíme Vás, abyste si z webu školy nebo z přílohy e-mailu zaslaného rodičům předškoláků naší mateřské školy  vytiskli Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání a Zápisní list do 1. třídy. K žádosti přiložte kopii rodného listu dítěte (pro ověření správnosti údajů).

V případě, že budete žádat o odklad povinné školní docházky, si stáhněte  Žádost o odklad povinné školní docházky. Pokud byste žádali o předčasné přijetí, použijte Žádost o předčasné přijetí k povinné školní docházce a Zápisní lístek do 1. třídy.

Podání žádostí k přijetí ke  vzdělávání na naší škole můžete provést v období od 6. 4. 2020 do 24. 4. 2020 těmito způsoby:

  • podání datovou schránkou: qtqmzaw
  • zaslání žádosti s elektronickým podpisem  na email školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nelze poslat prostý email)
  • zaslání žádosti poštou nebo vhozením do poštovní schránky školy
  • osobní předání ve škole v rezervovaném termínu ve dnech: úterý 21. 4. 2020 (14:00 - 16:00 hod.) a čtvrtek 23. 4. 2020 (9:00 – 11:00 hod). Pro rezervaci termínu volejte ředitelku školy (tel. 603 403 827).

Na e-mailovou adresu Vám bude sděleno tzv. registrační číslo, pod kterým uvidíte výsledek rozhodnutí o přijetí.

V případě nejasností či dotazů kontaktujte ředitelku školy.

Dokumenty ke stažení

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

Spolufinancováno Evropskou unií

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci operačního programu Jan Amos Komenský prostřednictvím výzvy 02_22_002 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Cílem projektu je posílit kvalitní a dostupné vzdělávání a služby dětem a žákům ve škole. Kompletní informace ke spolufinancování ve formátu pdf.

spolufinancovano EU

====================================================================

Čerpáme prostředky z národního plánu obnovy na na vybavení naší školy digitálními technologiemi

Cílem projektu je nákup chrombooků pro využití žáky nejen ve výuce a digitálních pomůcek pro seznámení s algoritmizací problémů.

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135