Zelený ParDoubek 2023

Žáci 4. ročníku se již podruhé účastní soutěže Zelený ParDoubek, která je zaměřena na ekologickou výchovu.

Cílem je vytvoření projektů, které přinesou pozitivní změnu ve škole nebo v okolí. Tématem letošního ročníku je ÚSPORA ENERGIE. Naši žáci vymysleli, připravili a zrealizovali projekt s názvem Kdo topí (šetří), má za tři!, jehož cílem bylo zjistit, jak funguje topení ve škole a jakým způsobem by se na něm dalo ušetřit. Ve spolupráci s panem topičem, paní ekonomkou a následně i všemi žáky školy zjistili, že pouhým snížením teploty na radiátorech ve třídách můžeme za týden ušetřit až 1075 Kč. Čtvrťákům budeme držet pěsti, aby s projektem opět v soutěži uspěli.

Mgr. Nikola Goňová

učitelka ZŠ

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

Spolufinancováno Evropskou unií

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci operačního programu Jan Amos Komenský prostřednictvím výzvy 02_22_002 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Cílem projektu je posílit kvalitní a dostupné vzdělávání a služby dětem a žákům ve škole. Kompletní informace ke spolufinancování ve formátu pdf.

spolufinancovano EU

====================================================================

Čerpáme prostředky z národního plánu obnovy na na vybavení naší školy digitálními technologiemi

Cílem projektu je nákup chrombooků pro využití žáky nejen ve výuce a digitálních pomůcek pro seznámení s algoritmizací problémů.

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135