Zimní sporty

Letošní zima byla pro příznivce zimních sportů trochu napínavá. Přestože je počasí nestálé, nám se podařilo užít si řadu zimních radovánek.

Lyžařského kurzu, který pořádáme ve spolupráci s lyžařskou školou na Dolní Moravě, se zúčastnilo 50 školáků a předškoláků. Spoustu zážitků mají děti tuto zimu i z bruslení. Několikrát jsme se vypravili na kluziště v Žamberku a krásné mrazivé prosluněné dopoledne jsme společně strávili i na ledové ploše na hřišti v Nekoři. No a samozřejmě jsme nemohli vynechat ani bobování, které milují všechny děti.

Za zmínku určitě stojí skutečnost, že i v průběhu zimních měsíců se většina žáků zapojuje do našeho pravidelného běhání. Už od října každé páteční ráno před začátkem vyučování běží zájemci z řad dětí a učitelů společně 1 km.

Jsme moc rádi, že si děti užívají venkovní aktivity a moc si vážíme i podpory rodičů, kteří děti povzbuzují v ranním běhání a zajistili potřebné vybavení pro bruslení.

Alena Boháčová

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

Spolufinancováno Evropskou unií

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci operačního programu Jan Amos Komenský prostřednictvím výzvy 02_22_002 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Cílem projektu je posílit kvalitní a dostupné vzdělávání a služby dětem a žákům ve škole. Kompletní informace ke spolufinancování ve formátu pdf.

spolufinancovano EU

====================================================================

Čerpáme prostředky z národního plánu obnovy na na vybavení naší školy digitálními technologiemi

Cílem projektu je nákup chrombooků pro využití žáky nejen ve výuce a digitálních pomůcek pro seznámení s algoritmizací problémů.

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135