Na podzim loňského roku jsme na naší škole uspořádali sportovní den. Z akce vzniklo video, které nám vyhrálo stůl na ping pong. A dnes jsme stůl slavnostně zprovoznili a hned také vyzkoušeli.
Sportovní den se konal v rámci celorepublikové akce Evropský školní sportovní den. Organizátoři této akce vyhlásili soutěž o nejlepší video zachycující jednotlivé školní sportovní dny. Vítěž měl získat stůl na ping pong.
Náš učitelský sbor zorganizoval opravdu nabitý sportovní den. Děti vyzkoušely hokejbal, brännball i ping pong, a tak bylo co natáčet. Pak to chtělo ještě malou hereckou hvězdu na úvod, a cestička k úspěchu byla umetená. Naše video skutečně vyhrálo v početné konkurenci a tak jsme s napětím očekávali, až stůl dorazí. A dnes si ho konečně děti mohly vyzkoušet. Bude to chtít ještě trochu potrénovat, ale když vydrží nadšení, pokroky se dostaví.
