Dvě nové interaktivní tabule díky Vám, zřizovateli a Nadaci ČEZ

První tabuli jsme pořídili díky obrovské podpoře rodičů, místních firem a dalších obyvatel Nekoře. Děkujeme, že nejste lhostejní k tomu, v jakém prostředí tráví nekořské děti velkou část svého dětství. Druhou tabuli jsme mohli pořídit ještě před začátkem tohoto školního roku díky příspěvku obce Nekoř a Nadaci ČEZ.

Rodiče našich prvňáčků měli možnost se osobně seznámit s využitím interaktivní tabule při zahájení školního roku. V první třídě je teď umístěna tabule, na kterou jste se složili v rámci vyhlášené veřejné sbírky.

Na financování druhé tabule se podílel náš zřizovatel - obec Nekoř - a Nadace ČEZ. Velmi oceňujeme, jak rychlé a administrativně jednoduché bylo financování u obou příspěvků. Díky tomu jsme i druhou tabuli stihli nainstalovat ještě o prázdninách a nynější třeťáci a čtvrťáci ji využívají ve spojené třídě už od začátku roku.

Naše paní učitelky jsou velmi aktivní ve využití nové techniky, inspiraci hledají také u zkušenějších kolegů z okolních škol. Tabule slouží nejen při výuce, ale třeba i při organizaci sportovních akcí nebo při zájmové činnosti. 

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135