Nekoř 143, 561 63 Nekoř reditelka@skolanekor.cz

Stezka květinová procházka

Milí přátelé, připravili jsme pro Vás poslední naučnou stezku s názvem “květinová procházka”.

Na této stezce se seznámíte s jarními květinami, které již začínají vykukovat z půdy. Jako my lidé i každá květina má svou vílu a anděla strážného. Buďte pozorní a chovejte se v přírodě hezky, možná tam naleznete něco kouzelného (prosíme, chovejte se k tomu materiálu jemně a opatrně).

Stezka začíná u Mecawelu, kde si můžete zaparkovat auto.Krabici plnou květin naleznete pod střechou hasičské chaty, kde jsou uloženy veškeré důležité informace včetně mapky. Stezka je vedena přes dvě lávky, buďte ostražití. Stezku můžete projít pěšky, projet na kole či koloběžce. 

Moc si to užijte a pozdravujte od nás lesní kamarádky. 

Vezměte si s sebou sáček a nůžky.

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. Autor fotografií Lukáš Žentel
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135
Rychlé odkazy