Přeplatky na školném a stravném dětí v MŠ

Přeplatky za školné i stravné byly dnes zaslány na vaše účty. 

Současně vám vracíme také nevyčerpané prostředky, které jste zálohově poskytli na kulturní program ve školce a které jsme nemohli vyčerpat v důsledku mimořádné situace. Vzniklé přeplatky za školné, stravné i kulturu jsme zaslali souhrnně jednou částkou.

V případě dotazů či reklamací se prosím obraťte na ekonomku Janu Schlöglovou, tel. 608 124 716, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

Spolufinancováno Evropskou unií

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci operačního programu Jan Amos Komenský prostřednictvím výzvy 02_22_002 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Cílem projektu je posílit kvalitní a dostupné vzdělávání a služby dětem a žákům ve škole. Kompletní informace ke spolufinancování ve formátu pdf.

spolufinancovano EU

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135