Nekoř 143, 561 63 Nekoř reditelka@skolanekor.cz

Přeplatky na školném a stravném dětí v MŠ

Přeplatky za školné i stravné byly dnes zaslány na vaše účty. 

Současně vám vracíme také nevyčerpané prostředky, které jste zálohově poskytli na kulturní program ve školce a které jsme nemohli vyčerpat v důsledku mimořádné situace. Vzniklé přeplatky za školné, stravné i kulturu jsme zaslali souhrnně jednou částkou.

V případě dotazů či reklamací se prosím obraťte na ekonomku Janu Schlöglovou, tel. 608 124 716, email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..  

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. Autor fotografií Lukáš Žentel
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135
Rychlé odkazy