Nebojíme se klasiků

A proto jsme se opět zapojili do recitační soutěže "Nebojte se klasiků" pořádané LSG Letohrad.

Letos se do školního kola přihlásilo opravdu hodně účastníků, a tak bylo z čeho vybírat. Oceňujeme odvahu všech, kteří se rozhodli vystoupit před svými spolužáky. Své básně představil také rekordní počet předškoláků. Přísná, ale laskavá porota vybrala šest účastníků, kteří budou školu reprezentovat na letohradském gymnáziu. Ještě mají trochu času na dopilování přednesu a my jim držíme palce, ať se jim vystoupení podaří co nejlépe.

 

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

Spolufinancováno Evropskou unií

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci operačního programu Jan Amos Komenský prostřednictvím výzvy 02_22_002 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Cílem projektu je posílit kvalitní a dostupné vzdělávání a služby dětem a žákům ve škole. Kompletní informace ke spolufinancování ve formátu pdf.

spolufinancovano EU

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135