Nekoř 143, 561 63 Nekoř reditelka@skolanekor.cz

Zahájení sbírky na interaktivní tabuli

(Nejen) pro naše nastávající prvňáčky chceme pořídit interativní tabuli. Proto 15.6.2021 zahajujeme veřejnou sbírku. Přispět můžete i koupí fotografie Vašeho dítěte

Cena takové tabule není malá, přesahuje částku 100 tis. Kč, ale investice do vzdělání našich dětí se určitě vyplatí.  Interaktivní tabule pomůže zpestřit vyučovací hodiny, názorně představit probíranou látku a zapojit děti aktivně do výuky. 

Pokud máte chuť přispět jakoukoli částkou na nákup tohoto zařízení, můžete získat nejen dobrý pocit, ale např. také fotografii s Vaším dítětem ze školního prostředí. Jak? Vyberte si fotografii zde, dejte nám vědět na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na č. 603 403 827 jméno vybrané fotografie a zvolený způsob zpracování a my pro Vás necháme vyrobit zvětšeninu o rozměru 20 x 30 cm nebo rovnou fotoobraz k zavěšení o stejných rozměrech.

Cena prosté zvětšeniny je  260 Kč, cena fotografie na desce s laminací (fotoobrazu) je 350 Kč. V ceně je vždy zahrnut příspěvek do sbírky ve výši 200 Kč.

Přispět do sbírky můžete také jednoduše zasláním jakékoli částky na náš transparentní účet u FIO banky, č.ú. 2501980050 / 2010. Vezměte prosím na vědomí, že na transparentním účtu je vždy zveřejněna detailní informace o provedené transakci.

V hotovosti bude možné přispět do sbírky na naší slavnosti pořádané k závěru školního roku prostřednictvím zapečetěných pokladniček.

Děkujeme všem, kteří pomáhají jakýmkoli způsobem zlepšovat prostředí a rozvíjet výuku na naší škole !

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135
Rychlé odkazy