Nekoř 143, 561 63 Nekoř reditelka@skolanekor.cz

Zápis do 1. třídy

Informace k zápisu do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2021/2022

      Vzhledem k současné situaci a doporučení MŠMT vynecháme při zápisu k povinné školní docházce na naší škole motivační část s účastí dětí. Proběhne pouze formální část zápisu.

Prosíme Vás, abyste si z webu školy nebo z přílohy tohoto e-mailu  vytiskli Žádost o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání a Zápisní list do 1. třídy. K žádosti přiložte kopii rodného listu dítěte (pro ověření správnosti údajů). Žádost o přijetí a Zápisní list podají i zákonní zástupci dětí, kterým byl v loňském roce udělen odklad povinné školní docházky.

V případě, že budete žádat o odklad povinné školní docházky, vytiskněte si  Žádost o odklad povinné školní docházky. K této žádosti je třeba doložit

  • souhlasné stanovisko odborného lékaře, nebo klinického psychologa
  • souhlasné stanovisko školského poradenského zařízení (pedagogicko-psychologická poradna).

Podání žádosti o přijetí k základnímu vzdělávání na naší škole nebo žádosti o odklad povinné školní docházky můžete provést v období od 6. 4. 2021 do 23. 4. 2021 těmito způsoby:

  • podání datovou schránkou: qtqmzaw
  • zaslání žádostí s elektronickým podpisem na e-mail školy: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (nelze poslat prostý e-mail)
  • zaslání žádostí poštou na adresu školy (MŠ a ZŠ Josefa Luxe Nekoř, čp. 143, Nekoř 561 63)
  • osobní předání ve škole v pracovní dny v ředitelně ZŠ nebo kanceláři MŠ vždy mezi 10:00 a 14:00. Lze si domluvit schůzku v jiný čas (tel. 603 403 827).

Výsledky zápisu

Na základě Žádosti o přijetí a s ohledem na kritéria k přijetí, rozhodne o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání ředitelka školy. Datum podání přihlášky o přijetí nerozhoduje.

Informace o přijetí bude zveřejněna na internetových stránkách školy a na dveřích školy. Předpokládaný termín zveřejnění je stanoven na den 17. 5. 2021.

Každé dítě bude na tomto seznamu vedeno pod registračním číslem, které obdrží zákonný zástupce osobně nebo na e-mailovou adresu po předání žádosti.

V případě nejasností či dotazů mě neváhejte kontaktovat.

 

Mgr. Alena Boháčová

ředitelka školy

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

tel. 603 403 827

 

Dokumenty ke stažení

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135
Rychlé odkazy