Mobilní rozhlas

Naše škola zavádí Mobilní rozhlas, který již znáte jako službu obce Nekoř.

Touto službou chceme doplnit stávající formy komunikace s rodiči žáků a dětí. Stále budeme používat rozesílání e-mailů, vyvěšování informací v MŠ a záznamy v Důvěrníčcích a žákovských knížkách v ZŠ. Dále budeme zveřejňovat informace a aktuality na  webových stránkách  a Facebookové stránce školy.

Mobilní rozhlas chceme využívat hlavně v naléhavých případech, jako jsou zprávy týkající se změn v daném dni, důležité informace týkající se následujícího dne, uzavření školy apod.

Zprávy mohou být Mobilním rozhlasem doručovány hned několika způsoby. Buď e-mailemzprávou do mobilní aplikaceSMS zprávou nebo hlasovou zprávou.

Prosím, zaregistrujte se na zsmsnekor.mobilnirozhlas.cz, nebo vyplňte registrační formulář, který je k dispozici v šatně mateřské školy a byl rozdán v základní škole dětem, a doručte ho zpět do školy. Pokud naši školu navštěvují sourozenci, stačí jedna registrace. Pouze si označíte, jestli chcete dostávat informace ze ZŠ, MŠ nebo obou.

Pro bezplatné doručování zpráv slouží email a zpráva do mobilní aplikace. Prosíme Vás tedy o stažení aplikace „Mobilní Rozhlas“ do mobilního telefonu a její využívání. Budete tak mít všechny zprávy na jednom místě, pohodlně, rychle, ať jste kdekoliv. Aplikace je zdarma ke stažení na Google Play a iOS.

Děkujeme Patriku Zamazalovi a sdružení Molo architekti za poskytnutí fotografií pro tvorbu stránek. 
Autory použitých fotografií jsou Lukáš Žentel a paní Jana Schlöglová
Autorem loga školy je Robert Prokopec, děkujeme!

On-line omluvenka z vyučování

Kde nás najdete
 
Nekoř 143, 561 63 Nekoř
Kraj: Pardubický
 
465 625 135